poniedziałek, 5 grudnia 2016

Mały przewodnik dla tych, którzy o świąteczny prezentach myślą z wyprzedzeniem.

          Adwent już się zaczął, a to znak, że najpiękniejszy czas w roku już tuż, tuż... Nie masz jeszcze pomysłu na prezent dla najbliższych? Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Boże Narodzenie to najbardziej wyjątkowy czas w roku. Aby w pełni się z niego cieszyć przygotuj się do niego już dzisiaj. Według nas najlepiej zacząć od pieczenia pierników. Nie od dziś wiadomo, że nie te kupione, precyzyjnie zdobione, a te własnoręcznie wykonane smakują najlepiej. Zakasaj więc rękawy i bierz się za pieczenie. Podobno te, które odleżą "swoje" w puszkach smakują najlepiej. Pamiętaj o cynamonie i kardamonie - nadadzą pierniczkom wyjątkowy aromat.

Jeżeli pierniki masz już gotowe to czas zabrać się za prezenty. W tym roku zamiast piżamy i kolejnej pary skarpetek z reniferem może przygotujesz coś innego? Coś praktycznego i nadzwyczajnego. Przygotowaliśmy masę pięknych pomysłów. Nie ważne jaką kwotę chcesz przeznaczyć, ani kto jest na Twojej liście prezentowej. Dla każdego znajdzie się coś wyjątkowego. Sprawdź! DLA NAJMŁODSZYCH 
Może zamiast kolejnych klocków czy piątej już płaczącej lalki sprezentujesz dziecku coś pięknego i praktycznego. Która mała księżniczka nie ucieszy się z zastawy rodem z bajek Disney'a? A który Bob Budowniczy nie uśmiechnie się na widok kieliszka do jajka z młotkiem? Hmm..

 PREZENTY DO 100 ZŁ
Niewielki drobiazg - ogromna radość. Dopasuj prezent do zainteresowań, upodobań lub potrzeb. Fan zdrowego trybu życia z pewnością ucieszy się z kubka od Anny Lewandowskiej, a kawosz z wzorników do cappuccino. A może masz na swojej liście kogoś, kto po prostu uwielbia świąteczne akcesoria? Villeroy&Boch przygotował masę świątecznych zawieszek. 

Chcesz zobaczyć więcej? Koniecznie zajrzyj na naszą stronę! ___________________________________________________________________________Brak komentarzy:

Prześlij komentarz