czwartek, 7 lipca 2016

✨ Produkt Premium: MIKSER KITCHENAID

          Marzenie nie jednej pani domu, a także prawa ręka Marthy Stewart! Czy KitchenAid powinien znaleźć się w Twoim domu?


Markę KitchenAid można określić w dwóch prostych słowach - profesjonalizm i styl.

Cena? O tak, dość spora. Ale zastanówmy się - czy coś co przetrwało prawie 100 lat na rynku może być złej jakości?

"Piękny, piękny i jeszcze raz...piękny!" - czytamy na nie jednym blogu czy forum internetowym. Stylizowany na wyjątkowe lata 60-te doda uroku każdej kuchni. Wygląd to z pewnością jedna z jego podstawowych zalet. 

Ale co jeszcze??


Niektórzy narzekają, że jest zbyt ciężki. My przedstawiamy jednak tę cechę jako zaletę. Dlaczego? Dzięki jego wadze trzyma się stabilnie na stole, nie przesuwa się - nawet przy najwyższych obrotach! KitchenAid to kawał maszyny, który nie jest tak łatwo przesunąć. Nie polecamy chować go do szafki po każdym użyciu. Poza tym: KTO CHCIAŁBY CHOWAĆ TAK PIĘKNY MIKSER?

Jego wyjątkowy design odnajdzie się w każdej kuchni. Pastelowy żółty, biały, czarny, zielony... Kolorów jest cała masa - od Ciebie zależy, który wybierzesz!

Funkcjonalny - to z pewnością jego bardzo ważna zaleta. Możesz w nim przygotować praktycznie wszystko. Począwszy od ubicia białek (zrobisz to na prawdę w mgnieniu oka), poprzez rozrobienie ciasta, zrobienie lodów czy przygotowanie makaronu. Sposobów na użytkowanie jest wiele - wystarczy odrobina wyobraźni lub... książka kucharska KitchenAid! 

Kiciuś, bo to jego druga, bardziej potoczna nazwa nie jest też głośny jak na robota przystało. Jego odgłosy są porównywane właśnie do mruczenia kocura. Już na samą myśl mamy ochotę go włączyć i posłuchać! 

Podsumowując Mikser KitchenAid to nie tylko niepowtarzalny design to przede wszystkim komfort gotowania i ultra wytrzymałość


Pozostaje już tylko jeden problem - Który kolor wybrać? ;)

https://www.kuchniapremium.pl/miksery

_____________________________________________________________


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz