piątek, 15 lipca 2016

✨ Zanim stanie się modne, znajdzie się na porcelanie!

          Wyjątkowe wzory Villeroy&Boch zachwycają niemalże każdego, ale kto by pomyślał, żeby przenieść je na... ubrania! Porcelana staje się inspiracją dla młodych projektantów. 

Trzy młode, awangardowe artystki zainspirowane kolekcjami Villeroy&Boch stworzyły kolekcję fantazyjnych ubrań dla firmy, która od ponad trzech wieków nakrywa niezliczoną ilość stołów na całym świecie. Co więc wyszło z połączenia mody i porcelany? Mieszanka wybuchowa! Młode, niemieckie projektantki: duet Steinrohner i Blank Etiquette puściły wodzę wyobraźni i stworzyły piękną, ekskluzywną kolekcję odzieży. Motywy zastosowane na ubraniach są żywcem zaczerpnięte z kolekcji: Audun, Amazonia Anmut i NewWave Caffè Animals.

Z niesamowitą pasją i kreatywnością stworzyły coś, czego nie da opisać się słowami. Sami zobaczcie!

Ta ekstrawagancka sukienka zaprojektowana przez duet Steinrohner wykonana jest z najlepszej jakości jedwabiu. Zainspirowane delikatnymi wzorami z kolekcji Audun i drobnymi liśćmi z kolekcji Amazonia projektantki stworzyły niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju druk w srebrnym kolorze. Klasyczny, ale jednocześnie futurystyczny i wyrafinowany. Po prostu dzieło sztuki! 
Czysta pokusa

Świeża, tropikalna czerwień rodem z kolekcji Amazonia Anmut zainspirowała do uszycia spodni z wysokim stanem, które lekko nawiązują do Ogrodu Eden. Realistyczny motyw sprawia, że mamy wrażenie jakby wiaty na spodniach ciągle kwitły... wnet czuć ich zapach!
 


"Nasza rada- nie bój się eksperymentów"

STEINROHNER


Subtelne ptaki


"Wydawało nam się, że wszystko dzieję się tak szybko. Jednak to było tylko złudzenie - każdy model wymagał indywidualnego wprowadzenia do komputera. Każdy kolor miał swoją osobną igłę." - wyjaśnia Blank Etiquette. Wyniki ich pracy są niezwykle zaskakujące. Hafty na ubraniach są niemal identyczne jak te namalowane na filiżankach Caffe CluB Animals. 

"Wszystko mnie inspiruje. Problem polega tylko na tym, żeby przefiltrować inspiracje i zostawić tylko te najlepsze"

BLANK ETIQUETTE

ProjEKtantkiBLANK ETIQUETTE
czyli Tosca Wyss STEINROHNER
czyli duet Inna Stein i Caroline Rohner
My staliśmy się największymi fanami Steinrohner i Blank Etiquette. A jak Wam spodobały się ich projekty? Podzielcie się swoimi wrażeniami na naszym facebooku! ___________________________________________________________________________Brak komentarzy:

Prześlij komentarz