czwartek, 11 sierpnia 2016

✨ Lekko, zdrowo i... sałatkowo!

          Pogoda definitywnie sprzyja posiłkom na świeżym powietrzu. Ty zrób to lekko, zdrowo i... sałatkowo! Mamy dla Ciebie kilka sprawdzonych pomysłów!

Sałatka owocowa, warzywna, a może mięsna? Jaką Ty lubisz najbardziej? Sprawdź nasze propozycje podania i delektuj się swoimi ulubionymi smakami lata.

Wyjątkowy i piękny sposób serwowania sałatek
Jedzenie na tarasie smakuje tak, jak nigdy wcześniej. To oczywiste, że teraz najbardziej na topie są pyszne i lekkie sałatki. Villeroy & Boch oferuje idealne wyposażenie do tych celów: Stylowa kombinacja białej porcelany i drewna akacjowego Artesano Original jest jak pomost między naturą, a miejskim stylem życia.

Bogaty wybór sztućców do podawania sałatek
Sztućce do podawania sałatek S+ nadają się nie tylko do wszelkich rodzajów sałatek, lecz pasują także do wszystkich salaterek od Villeroy & Boch. 8 modnych kolorów zaspokoi wszelkie gusta i preferencje. Ze względu na swój kształt i kombinację materiałów z tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej szczególnie dobrze leżą w dłoni.
Duże miski na duże sałaty

Aby ułożyć zielone sałaty takie, jak np. cezar czy grecka, potrzeba naprawdę dużo miejsca. Podawane w dużych salaterkach Artesano Original mogą być nawet głównym posiłkiem podczas spotkania towarzyskiego. Główny punkt programu: Wymieszanie sałaty z sosem jest niezwykle proste, ponieważ miska jest jednocześnie wysoka i szeroka.

Talerz do makaronu "inaczej"

Czy zdarzyło ci się używać talerza do makaronu jako salaterki? Kiedy latem sałata jest podawana jako danie główne, talerz do makaronu Artesano Original oferuje idealną wielkość porcji. Ponadto na jego krawędzi mieszczą się dekoracje lub specjalne przysmaki.Oddzielne naczynie na bagietki
Podczas delektowania się lekką, wiosenną kuchnią obowiązkowym dodatkiem jest... bagietka do maczania w sosach! Półmisek do bagietek Artesano Original szczególnie dobrze nadaje się do podawania i serwowania bagietek. Znajdzie się na nim również wystarczająca ilość miejsca na sałatki podawane w ramach przystawki.
Najpiękniejszy sposób serwowania sałatek
Szczególnie wtedy, kiedy jest gorąco, sałatkę należy mieszać dopiero bezpośrednio na stole, tak aby warzywa liściaste zachowały swoją chrupkość. 3-częściowy zestaw na ocet i olej z kolekcji akcesoriów Artesano Tavola Accessoires umożliwia wygodne przenoszenie i podawanie oleju i octu.

W ten sposób delektowanie się jest czystą przyjemnością
Lekko schłodzone białe lub różowe wino to doskonały dodatek do świeżych letnich sałatek. Podawaj wino w kieliszkach z kolekcji Purismo. Kieliszki zostały zaprojektowane we współpracy z sommelierem i dzięki temu picie wina to idealne przeżycie: inny kieliszek specjalnie do świeżych, musujących win, takich jak Riesling lub Sauvignon, a inny do miękkich i pełnych Chardonnay, Pinot Blanc lub Pino Grigio.więcej znajdziesz na:
___________________________________________________________________________

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz