środa, 11 stycznia 2017

Tablewear na karnawał.

           Piękna sukienka i wygodne buty. To dla kobiet to podstawa udanej imprezy karnawałowej. A co jeśli karnawałowe party robisz u siebie w domu? Jak nadać klimatu nawet najzwyklejszej zastawie stołowej?

Kwiaty od zawsze znajdują się na stołach podczas wszelakich uroczystości. Z reguły umieszczamy je w wazonach. Zdarzyć się jednak może, że zasłaniają gości siedzących po drugiej stronie stołu. Z tego powodu (a może z wizualnego bardziej) wymyślono nowy sposób. Kwiaty świetnie sprawdzą się niechlujnie ułożone na półmiskach. Zastanawiacie się pewnie jak to zrobić. Nic prostszego!

Zacznijmy od doboru kwiatów. Jeżeli chodzi o zabawę karnawałową trzeba wybrać motyw przewodni. Jeżeli jest to bardziej elegancja impreza postaw na stonowane kolory, jeżeli jednak szykujesz bal przebierańców wybierz te kolorowe. Nie zapomnij o dużych zielonych liściach. Dodadzą naturalnego uroku Twojemu stroikowi. 

Kup w kwiaciarni również zielone gąbeczki. Bez kłopotu wbijesz w nie kwiaty i ułożysz swoją, niepowtarzalną kompozycje. Gąbka chłonie wodę, więc Twoje kwiaty na dłużej pozostaną świeże. Taki stroik możesz też przygotować dzień wcześniej. Wystarczy, że schowasz go na noc do lodówki lub chłodnego garażu. Kwiaty świetnie się będą trzymać. 

Jak już wspominaliśmy nie potrzebujesz też specjalnej zastawy stołowej. Świetnie sprawdzą się nawet zwykłe białe talerze. Odpowiednio ozdobione kolorową serwetką lub kartką z menu imprezy zyskają nowego charakteru. 
Nie martw się również kiedy nie masz wystarczającej ilości talerzy w jednym fasonie. Zastawa równie ciekawie prezentuje się ułożona na zmianę. Fajnie wyglądać może również każdy talerz z "innej parafii". Wtedy jednak pamiętaj, aby zachować dodatki w takim samym kolorze i stylu. Wtedy wszystko będzie wyglądało jak na prawdziwej imprezie karnawałowej. 


Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania czy chciałabyś zapytać o radę - jesteśmy do Twojej dyspozycji. Za równo tutaj, na naszym facebooku, jak i czacie na naszej stronie. 


Udanej imprezy karnawałowej!!

_________________________________________________________________________

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz