czwartek, 2 lutego 2017

♥ Kocha, lubi, obdarowuje...

       Jeżeli w tym roku chcesz zrobić coś, co zachwyci Twoją drugą połówkę to nie musisz już szukać pomysłu. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wyjątkowych propozycji na ciekawy prezent i romantyczny wieczór.

Po pierwsze kwiaty. Jest to klasyczny i nieodłączny element każdych świąt związanych z miłością, uczuciem i kobietą. Możesz zrobić niespodziankę ukochanej kobiecie wkładając je do pięknego wazonu owiniętego czerwoną wstążką (piękne wazony znajdziesz tutaj). Wybierz ulubiony kolor swojej partnerki lub po prostu dopasuj go do koloru wnętrza. Jeżeli nadal obawiasz się, że możesz nie trafić w jej gusta - zawsze możesz wybrać szklany. :)Po drugie. Podczas gdy kwiaty są z pewnością podstawą udanych Walentynek, nie możesz również zapomnieć o wspólnej kolacji. Stare przysłowie mówi przecież "przez żołądek do serca"! Zamiast kolejny raz iść do restauracji, w której posmakowaliście już wszystkie pozycje z karty, przygotuj kolację w domu. Najsmaczniejsze przepisy jakie znamy znajdziesz na KuchniaAgaty!

Pamiętaj również, że nawet jeżeli nie jesteś Wojciechem Modestem Amaro czy Robertem Makłowiczem to wiedz, że liczą się dobre chęci. Możesz nam wierzyć, że z pewnością Twoja partnerka będzie w siódmym niebie.

Dobrym pomysłem będzie na przykład przygotowanie makaronu. Włosi to romantycy, a przecież to od nich wywodzą się najlepsze przepisy na spagetti czy carbonara. Zadbaj też o dobre podanie. Na naszej stronie znajdziesz zestawy talerzy do makaronu dla dwojga. Pomysł idealny!Wieczorem warto zadbać o dobre wino. Sprawdź czy masz w swoim barku odpowiednie kieliszki. Jeżeli jakiś Ci brakuje - zajrzyj do nas. W kwestii doboru odpowiedniego wina możesz zwrócić się o pomoc jednego z najciekawszych sommelierów jakich znamy Butelki Pod Blankami


Jeżeli masz jakieś swoje sprawdzone pomysły, możesz się nimi podzielić w komentarzu lub na naszym Fanpage'u! Powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz