sobota, 18 marca 2017

Perfekcyjna dekoracja Wielkanocna

            Święta już tuż, tuż... Wprowadź do swojego domu wiosenny i świąteczny nastrój. Pamiętaj, że niewielkie detale czynią ogromne efekty. Przejrzyj nasze wielkanocne inspiracje!

Wiosna to czas kolorów i świeżości. To moment, w którym natura budzi się z zimowego snu. Zadbaj aby w Twoim domu również zrobiło się radośnie i kolorowo. Kup świeże kwiaty i włóż je do wazonu. Świetnie sprawdzą się również jako dekoracja do Twojej zastawy stołowej. 


Villeroy Boch KuchniaPremium.pl Kolekcja Wielkanocna


Odkryj najnowszą kolekcję Villeroy & Boch i pozwól się oczarować. Ciesz się pierwszymi promieniami wiosennego słońca. Sprawdź jak wnieść ciepły i radosny klimat do swojego wnętrza!

Villeroy Boch KuchniaPremium.pl Kolekcja Wielkanocna

Mariefleur Spring to wiosna w najpiękniejszej postaci. Przeniesiona na porcelanę kwiatowe motywy z pewnością dodadzą świeżego, wiosennego charakteru w Twoim domu. Poczuj się jak w samym centrum francuskiego ogrodu. Kwiaty rozkwitają na filiżankach, talerzach czy świecznikach. Pastelowe kolory z powodzeniem zastąpią świeże kwiaty. Wszystkie elementy zastawy mogą zapowiadać wiosnę i symbolizować jej nadejście. 

Villeroy Boch KuchniaPremium.pl Kolekcja WielkanocnaObejrzyj najnowszą kolekcję Wielkanocną Villeroy & Boch i zakochaj się w kolorach!_________________________________________________________________________

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz