środa, 26 października 2016

☀ Czerń w salonie doda... więcej światła?

          Przełam klasykę, dodaj odrobinę charakteru i tchnij nowe życie w swoje wnętrze! 

Skandynawski klimat połączony z nutą nowoczesności. Biel, czerń i drewno. Nic tak nie podkreśla niepowtarzalnego charakteru jak... duże ramy okienne. Choć na pozór proste, dodadzą nutki wyrafinowanego stylu. Duże ramy okienne to od zawsze marzenie nie jednej Pani domu, ale która z nich pomyślała o kontrastowych okiennicach? Przyjrzeliśmy się głębiej temu zagadnieniu. 

Połączenie klasycznej bieli i delikatnych dodatków wyśmienicie komponuje się własnie z czarnymi ramami okiennymi. Duże, toporne i ciemne ramy dzięki pewnej sprzeczności sprawiają, że do naszego mieszkania wpada więcej światła i energii, a na pozór proste wnętrze zmienia się w nietuzinkowe. Za sprawą klasycznych (niegdyś szalenie modnych) drewnianych ram nadajemy wyjątkowego charakteru naszemu wnętrzu.

Ramy świetnie sprawdzą się również wewnątrz domu/mieszkania jako drzwi działowe między pomieszczeniami. W połączeniu z nowoczesnymi kształtami stworzą zupełnie nowy i ciekawy design. Ostre, wyraziste krawędzie sprawdzą się niemal wszędzie. 

Co paradoksalne - czarne ramy wewnątrz domu dodadzą więcej światła. Tak! Dzięki zamianie standardowych drzwi na duże ramy okienne uzyskasz więcej "złudnej" przestrzeni. 

Zainspiruj się... 
po więcej zajrzyj na:
___________________________________________________________________________

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz