piątek, 2 września 2016

✨ Jak to się je, czyli Artesano Original i Food Design

       Biel, minimalizm i klasyka połączona z trwałymi materiałami dobrej jakości pozwalają nam cieszyć się kolekcją Artesano Original marki Villeroy&Boch. Poznaj ją i przekonaj się sam!

Stylowo i swobodnie – taki właśnie był zamysł niemieckiej marki Villeroy&Boch podczas tworzenia wyjątkowej kolekcji Artesano Original. Każdy kto chce być postrzegany jako profesjonalny kucharz doceni ich wszechstronność i praktyczny minimalizm. Kolekcja została stworzona nie tylko z myślą o wystawnych przyjęciach, ale o ucztach w plenerze – w myśl idei jakość tkwi w prostocie. Pojęcie Food Design staje się coraz bardziej popularne, a wraz z nim obok pytań „Jak przyrządzać?” zaczynają pojawiać się pytania „Na czym podawać?” Idąc tym tropem firma z długoletnim stażem i doświadczeniem zaprojektowała zastawę stołową z charakterem. Piękną, prostą, trwałą, a także wykonaną z naturalnych materiałów. Klasyczna biała porcelana połączona z transparentnym szkłem i wysokiej jakości drewnem stanowią podstawę kolekcji Artesano Original
Obok niepowtarzalnego zestawu talerzy wykonanego z białej porcelany w kolorze ciepłej bieli znajdziemy również delikatne filiżanki, miski i półmiski, a także sztućce specjalistyczne tj. łyżki do sałaty z drewna akacjowego. 

Cała kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno do kuchni śródziemnomorskiej, jak i klasycznej. Smacznego oglądania!

więcej wyjątkowych produktów znajdziesz na:
___________________________________________________________________________

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz